Květen 2007

Cirkus V.

31. května 2007 v 20:22 | Kelly |  Povídky
No takže, s tátou je to v poho. A taky už se mocka těším na prázdniny. Pojedeme s Jimmem na týden do Rakouska. A ty nej zprávičky jsou... budu moc bydlet u Jmma a dostala jsem se na gympl. On se dostal na stavebku a Kamča se dostala do Berlina na letušku. Já už se preventivně učím. Kámoška mi říkala že prý je to na gymplu hodně těžký. A eště jedna supr čupr zpráva, táta a strejda mě vyřadili ze sestavy takže sem sekla s cirkusáctvím. Už se pomalu začínaám stěhovat k Jimmovi domů. Moje sestry mají opravdu veliký úspěch. A máme tu novou krotitelku lvů. Jmenuje se Silvia a je jí 19. Můj bratr po ní vyloženě jede. ,Crrrrrrrrrrr'. Ha, to je můj mobil. Volá mi Jimm.
Á to je v poho, chtěl se mě jen zeptat v kolik máme dnes sraz. Už se těším. Dnes jdeme do turecké čajovny. Konečně ochutnám pravý turecký čaj. No, a málem bych zapoměla na jednu super zprávu. Našla jsem si brigádu. Budu roznášet letáky. Já vím, není to zrovna moc dobrá brigáda, ale co se dá dělat, za prachy to je a ty teď budu potřebovat. Jejda, až teďka jsem si uvědomila, jáký super věci se mi dějou. Zdá se, že je jich moc najednou. Abi se mi potom zase nepřivalili samý špatný věci.... Docela se začínám bát...... No, přece nemůžu hnedka myslet na nejhorší. Realita je holt realita. ,,Suzan, večeře.'' Teta Sandra mě už volá na večeři. Dnes se poprvé těším na večeři. Dnes mám na večeři pořádně tučnou klobásu, kupu kečupu a tučnej rohlík. A takle to už bude chodit dál...... Miluju tučné večeře.....♥♥♥

Pictures by deviantart

24. května 2007 v 21:32 | Kelly |  Mix pictů
Ahojík lidišky, jeikož se chystám spát tak sem se eště rozhodla že sem dám pár obrázků. A tady jsou!↓

No prostě obrázky

24. května 2007 v 18:38 | Kelly |  Mix pictů

Pro moje zlatíčko♥

23. května 2007 v 17:47 | Kelly |  Všemožná rubrika
Ahoj Zuzí, chtěla bych ti říct že jsi ta nej nej na světě a že tě mám mocinky ráda. Jsem také moc ráda že máme společné zájmy a dokonce máme i stejné domácí mazlíčky. ;o) Už se moc těším až tě zase uvidím..... A taky už se těším na chalupu Mám tě mocka moc ráda a jsi ta nej superfine kámí. Jsi prostě můj best friend.♥

Anketka na můj nick name

23. května 2007 v 15:35 | Kelly
Tak, a je tu anketa jesli si mám změnit nick name....

New nick name

23. května 2007 v 15:25 | Kelly |  Všemožná rubrika
Ahojík lidičky, sem ráda že navštěvujete můj blog. Ale teď bych vám chtěla něco zdělit. Jelikož a protože jsem se dnes dozvěděla že jedna kámoška ze třídy má stejnou přezdívku jak já a používala ji dříve než já tak mě napadlo že bych začala používat new Nick name.


Čarodějky

21. května 2007 v 18:12 | Kelly |  Fotky celebrit

Witch

21. května 2007 v 18:09 | Kelly |  Mix pictů

Mimihopps

21. května 2007 v 15:31 | Kelly |  Mix pictů
Miluju značky jako třeba Didl, Mimihopps.......


Cirkus IV.

18. května 2007 v 13:38 | Kelly |  Povídky
To je na prd, zrovna jsem se dozvěděla že dnes nejdu do školy, protože máme novou artistickou sestavu a já ji podle mého otce eště moc dobře neumím. Takže musím trénovat aby bylo mé vystoupení bezchybné. Naštěstí mám na Kamču i na Jimma mobil..... určo jim napíšu SMS a možná půjdu k večeru s Jimmem do hospody. 3koda že tam bude i jeho parta.........( bez ní by to bylo určo romantičtější♥♥♥). Ale to nevadí, hlavně že eště dnes Jimma uvidím. Moc ho miluju. Říkal mi, že se určitě přijde podívat jak cvičím a že se určitě přijde podívat i na vystoupení. Už sem mu zarezervovala lístek do lóže. ,,Suzan, pojď už." ,,Hned jsem tam, teto Sandro!" No tak já jdu raději trénovat nebo dostanu od táty pěknýho sprda. ,,Kdes jsi tak dlouho byla??!! PAk se divíš že neumíš sestavu. Co si o sobě úbec myslíš??!!" A jejda, táta zuří..... to není dobrý. ,,Au, tati proč mě zase mlátíš? Vždyť jsem nic neudělala!!" ,,No tak Arnolde, (tak se jmenuje můj otec křestním jménem) nemlať ji přece!!" Aspoň že se mě zastala mamka........ ,,Že si nic neudělala jo?" Au, přelétla mi další... a zase od táty. ,,Vždyť chceš být tou nejlepší profesionální artistkou, tak mi laskavě vysvětli proč chodíš pozdě na trénin".... To už otec nedořekl, protože sem mu skočila do řeči. ,,Já že chci být ,tou nejlepší artistkou, jo? To ty chceš abych byla nejlepší artistkou. MÝM SNEM TO ÚBEC NENÍ, TO JE TVŮJ SEN TATI, JEN TVŮJ!!!!!"
,,No tak holčičko, počkej přeci......" ,,Ne mami, ne to dnešní vystoupení prostě neodcvičím, ať se mi otec omluví a pak teprve budu cvičit." Proč jste oba dva tak tvrdohlaví!" ,,Ale mami, dokud na mě otec bude řvát a buzerovat mě, tak já nebudu cvičit." ,,No tak já ho zkusím přemluvit, ale nic nezaručuji." ,,Já se ho o omluvu neprosím!"

Pár obrázrčků....

18. května 2007 v 9:03 | Kelly |  Mix pictů
(print image)
Tak jsem zrovna ve škole...... No znáte to, hrůza. :o(


Cirkus III.

17. května 2007 v 20:07 | Kelly |  Povídky
No super, dnes mám jít s Jimmem do školní kavárny..... Už se moc těším. Zrovna si vybírám nějáké vhodné oblečení. A mám to, vezmu si tu novou minisukni s tím tryčkem s flitry a eště si k tomu vezmu tu super kšiltovku. Tý jo, už se moc těším.... už se nemůžu dočkat. Doufám že se Jimmovi zalíbím.♥ No, a taky doufám že ten den ve škole vydržím. ,,Suzan, co tam tak dlouho děláš??? Už musíš jít do školy nebo to nestihneš!'' ,,No jo mami.'' Tak já už musím letět nebo tu školu vážně nestihnu.
Dnešní den byl prostě super. Cestou do školy jsem potkala Kamilu a tak jsme spolu šli do školy. Dostala sem jedničku s fyziky a ze zeměpisu. A to hlavní...... to hlavní teprve teď přijde. Ve školní kavárně je to super a není to tam vůbec drahé a Jimm......♥♥♥je super♥♥♥. A vůbec není na kluky páč mě v kavárně požádal esli bych s ním nezačala chodit. To se ví že už s ním chodím, ale rodiče se to nesmí ani dozvědět. Mamka ta by to možná snesla, ale co teprve táta. Ten kdyby na to přišel tak by mě asi přetrhl a Jimma taky. V jeho představách mám roli té nejlepší akrobatky která se vdá za zkušeného cirkusáka a bude sním mít děti, které budou dál pokračovat v naší profesi (v cirkusáctví). Ale vra'tme se zpět do reality...... Jimm se mi mocinky mocka líbí. Už se těším na zítřek do školy až ho zase uvidím. Moc ho miluju.♥♥♥ ,,Suzan, kde jsi?'' A to mě asi už volá mamky páč musím na zkoušku. Zítra máme vysoupení. Doufám že se mi povede. ,,Tak jdeš už?!'' Jo mami, už běžím''.

Čičinky

17. května 2007 v 11:05 | Kelly |  Žvížata

Víly

17. května 2007 v 10:52 | Kelly- majitelka blogu |  Mix pictů

Kráááááááááása

15. května 2007 v 15:53 | Kelly |  Mix pictů


Tak sem vám sem dala pár obr. z Deviartantu.....♥♥♥

Cirkus II.

15. května 2007 v 15:36 | Kelly |  Povídky
Ach jo, dnes jdu opět do nové školy...... Jak jen nenávidím to časté střídání škol........ Je to hrůza. Ať se pak lidi nediví že cirkusáci nemají vejšku když je v tom zhluku všech škol nic nenaučej. Co pak má jeden dělat když chce jít na vejšku (to je můj případ). No, ale na to že sem cirkusačka se učím celkem dobře. Na vysvědčení sem měla 5 dvojek když sem byla v osmičce. Jelikož devítka je celkem v poho tak doufám že budu mít vyznamenání. Na střední školu bych chtěla jít na gymnázium a potom bych chtěla jít na vysokou pedagogickou fakultu a později bych se chtěla stát učitelkou tělocviku a biologie. Nevím sice pokom mám tak dobré výsledky ve škole, ale vím jedno...... Mamka mě pochválí víc za to, když zhodím jedno kilo, než když dostanu ve škole z matiky za jedna.
Ach jo, už bych se konečně někde chtěla usadit.... už bych konečně chtěla mýt stálé bydliště. Nenávidím to........... Nechci být pořád zavřená v maringotce........... Už nechcci dělat artistiku....... UŽ CHCI MÍT KONEČNĚ STÁLE BYDLIŠTĚ !!!!!!!! Páni, já si teda dokážu pořádně vybít zlost.....(i když nemám na kom). No nic, už je půl deváté a já už musím jít do školy....... do té nové pitomé školy.
Tý jo, ve škole je to v poho. Máme fine třídní a taky sedím v lavici se super olkou která mě bere jako normálníhočlověka kterej má nárok na normální zaměstnání. A eště něco, nejspíš sem se zamilovala. Hrozně moc se mi líbí jeden kluk. Jeho jméno je Jimmy, ale říkajímu Jimm. Ale Kamila (moje spolusedící, tak se jmenuje) říkala že prý je na kluky, říkalo to víc lidí. Ale já tomu nevěřím. Věřím tomu že se do mě Jimm zamiluje a budeme spolu šťastně žít......... šťastně......bezproblémově.........NORMÁLNĚ.........